Збільшити продажі, безкоштовно рекламуватися і підтримувати стиль компанії допомагають корпоративні подарунки. Адже вам сподобається, якщо безкоштовна реклама вашого бізнесу буде протягом декількох років «ходити» по вулицях, «їздити» у метро та «літати» на літаках?

Корпоративний подарунок змінює ставлення людей і дарує нові можливості керівництву.

Варіанти корпоративних подарунків

Так, є подарунки, зроблені для галочки. Це звичні ручки, брелоки, чашки, набори продуктів в упаковці з лого компанії. Їх як правило, замовляють, якщо немає потреби знайомити з продуктом, піклуватися про людей в наймі.

А є «розумні» подарунки, які підтримують лояльність співробітників, роблять приємним спілкування з партнерами, майбутніми замовниками та навіть беруть участь у воронці продажів, рекламуючи вас.

Один з продуманих подарунків, який підтримає корпоративну етику і який можна подарувати співробітнику будь-якої статі і віку - брендований рюкзак або сумка. Купити корпоративні подарунки можна для тімбілдінга, теплого прийому людини на роботу або для привітання зі святом. Рюкзак хорош в якості нагороди за перемогу в іграх, заохочення кращих співробітників, подяки та вирази надії на взаємовигідне співробітництво.

Рюкзак цілий рік служить відкритою, безкоштовною рекламою. Презентуючи його співробітникові, адміністрація піднімає корпоративний дух, демонструє турботу, формує лояльність і сприяє зацікавленості людей в результаті роботи. У підсумку - збільшується і прибутковість бізнесу, адже правило взаємообміну працює в більшості випадків.

Чим хороші корпоративні подарунки від DOUBLE X?

Рюкзак, сумка або шоппер DOUBLE Х - це практичний подарунок, який не запилиться в шафі, як один з сувенірів. Він завжди на виду: громадському транспорті, на вокзалах, торгових центрах. А значить - працює на благо компанії, розповідає про ваш бізнес.

Замовляючи серію корпоративних подарунків в DOUBLE X, вибирайте один з міцних матеріалів:

  • на 100% водонепроникний нейлон;
  • трендовую "паперову тканину" Тайвек;
  • світловідбиваючу тканину.

Всі вони з надійною фурнітурою YKK та Woojin, яка навіть після багаторазового прання в машинці залишається на своєму місці.

Тканина зберігає первинний відтінок, блискавки, кнопки і пряжки функціонують до 5 років.

Ви отримуєте довічну гарантію на будь-який виріб - ось наскільки ми впевнені в якості матеріалів і роботи.

Чому корпоративні подарунки краще купити у нас?

Працюємо без посередників та контролюємо роботу на всіх етапах створення рюкзаків і сумок: вибираємо тканини таі фурнітуру, шиємо, стежимо за якістю швів і застібок, дотримуємося обумовлені терміни.

Інші переваги співпраці з нами:

  • Ціна нижче, ніж у конкурентів, при найвищій якості продукту.
  • Будь-які партії. Замовлення від 1 одиниці, до декількох тисяч рюкзаків і сумок.
  • Градація знижок. Чим більше замовляєте - тим нижче вартість.
  • Якість матеріалів. Ми працювали з різними постачальниками, поки не зупинилися на найнадійніших. Ті, які вчасно роблять доставку кращих на ринку тканин і фурнітури.
  • Точність нанесення. Перенесемо слоган або логотип на матеріал, зберігши пропорції і розміри до міліметра.

Якщо корпоративні бізнес подарунки у вигляді сумки, рюкзака або крутого шоппера потрібно доповнити - зробимо рекламну продукцію з вашим лого у вигляді чашки, футболки, інших предметів або одягу. Так ви заощадите час на переговори з декількома компаніями.

Також зшиємо для вас нестандартні моделі одягу з світловідбиваючої, «паперової» тканини (Тайвек), нейлону, бавовни. Для цього достатньо ескізу, зображення або фото, за яким майстер розробить макет для запуску виробництва вироби.

Мотивуйте співробітників, вибираючи неординарні корпоративні подарунки на замовлення - рюкзак або сумку з логотипом компанії.